کد خبر : 1603
تاریخ انتشار : دوشنبه 10 آبان 1395 - 10:15

سردار رجبی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان : اجرای طرح شهید شوشتری موجب رفع محرومیت شهرستان بیجار می شود

سردار رجبی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان : اجرای طرح شهید شوشتری موجب رفع محرومیت شهرستان بیجار می شود

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان : اجرای طرح شهید شوشتری موجب رفع محرومیت شهرستان بیجار می شود/اجرای طرح نیازمند همدلی و مشارکت مسئولان است اجرای طرح شهید شوشتری موجب رفع محرومیت شهرستان بیجار می شود/اجرای طرح نیازمند همدلی و مشارکت مسئولان است/امنیت پایدار در استان کردستان محقق شده است. به گزارش خبرنگار بیجار بام ایران،سردار

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان :

اجرای طرح شهید شوشتری موجب رفع محرومیت شهرستان بیجار می شود/اجرای طرح نیازمند همدلی و مشارکت مسئولان است

اجرای طرح شهید شوشتری موجب رفع محرومیت شهرستان بیجار می شود/اجرای طرح نیازمند همدلی و مشارکت مسئولان است

اجرای طرح شهید شوشتری موجب رفع محرومیت شهرستان بیجار می شود/اجرای طرح نیازمند همدلی و مشارکت مسئولان است/امنیت پایدار در استان کردستان محقق شده است.

به گزارش خبرنگار بیجار بام ایران،سردار محمد حسین رجبی ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان بیجار با محوریت آغاز عملیات اجرایی طرح شهید شوشتری که با حضور مسئولان ادارات و نهادها در سالن جلسات شهدای گمنام فرمانداری برگزار شد،با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار داشت: اجرای کامل طرح شهید شوشتری همت و همکاری مسئولان ادارات را می طلبد تا که به طور جامع اجرا شود و گوشه ای از محرومیت شهرستان را برطرف نماید.

وی با اشاره به سخنی از بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی که فرمودند ،به همه در کوشش برای رفاه طبقات محروم وصیت می کنم که خیر دنیا و آخرت شما رسیدگی به حال محرومان است،افزود:محرومیت زدایی در سراسر کشور فرمانی است که رهبر معظم انقلاب به سپاه و سایر ارگان های مربوط در این امر صادر فرمودند.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان بیان داشت: رهبر معظم انقلاب به سپاه دستور دادند در کنار ماموریت ذاتی خود که دفاع از ارزشهای انقلاب اسلامی و هرگونه تهدیدی که متوجه نظام و ارزشهای آن است از ظرفیت های موجود برای رفع محرومیت چهره کشور استفاده بکند.

رجبی با تاکید بر اینکه ما باید بعنوان سرباز در اجرای این فرمان تلاش بکنیم ،گفت: از یکسال پیش پیگیری همه استانها بر این بوده که بتوانند سهم بیشتری از مرکزیت کشور برای امر محرومیت زدایی  استان ها بگیرند،به لطف خدا و تلاش همکاران سپاه بیت المقدس اعتباری ویژه در قالب طرح پیشرفت و آبادانی برای استان کردستان اعتباری خاصی دریافت کردیم.

وی با اشاره به آغاز طرح شهید شوشتری در شهرستان بیجار ،تصریح کرد: با وجود این طرح ،برنامه های محرومیت زدایی و مردم یاری در  حوزه های مختلف ادامه دارد و این یک اقدام ویژه برای رفع محرومیت در دو دهستان این منطقه است.

شهید شوشتری توجه ویژه ای به مناطق محروم کردستان داشت

فرمانده قرارگاه شهید شهرامفر کردستان خاطر نشان کرد: با عنایت ویژه فرمانده کل سپاه پاسداران، استان کردستان بعنوان منطقه ویژه جهت انجام طرح شهید شوشتری انتخاب شده است.

سردار رجبی در خصوص اسم این طرح به نام شهید شوشتری نیز گفت: با توجه به اینکه مدت پنج سال بعنوان معاون شهید شوشتری در مناطق محروم خدمت کرده ام و توجه ویژه این شهید معظم به مناطق محروم در استان کردستان و سیستان و بلوچستان این نام برای این طرح محرویت زدایی انتخاب شده است.

وی با تاکید بر اینکه شروع کار  نیازمند مشارکت جدی و همدلی تمامی مسئولان ادارات سطح شهرستان است ،گفت: امیدواریم با پیشرفتی که این طرح خواهد داشت در طی دو سال آینده نتایج عملی این اقدام جهادی در راستای رفع محرومیت در همین جلسه ارائه شود.

 فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان خاطر نشان کرد: مسئولان ادارات این را بدانند چه همکاری داشته باشند چه همکاری نداشته باشند این طرح با قوت خود انجام می شود ،اما مشارکت جدی آنهخا موجب تسریع در کار و برداشتن محرومیت از چهره مناطق محروم این شهرستان می گردد.

ورود نیروهای سازندگی منشا ابادانی در کشور است

رجبی با بیان اینکه : نیروهای سازندگی در هر کجای ایرانی اسلامی ورود پیدا کرده اند سرمنشاء آبادانی و پیشرفت بوده اند،افزود: یکی ازاهداف این طرح مشارکت دولتمردان است و هدف از مشارکت تنها پول و اعتبار نیست بلکه اقدامات فرهنگی و توانمند سازی مردم باید در اولویت کار قرار بگیرئ.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه استان کردستان بعنوان پایلوت طرح پیشرفت و آبادانی در کشور انتخاب شده است ،گفت: اگر سیر مراحل طرح بخوبی انجام شود موجب الگو شدن برای استان های دیگر کشور خواهیم شد.

وی با اشاره به اینکه برای اجرای طرح شهید شوشتری یک قرارگاه تعریف شده که از ساختار بسیج سازندگی در استان جدا است،گفت: قرارگاه پیشرفت و آبادانی مقر اجرای برنامه های طرح محرومیت زدایی شهید شوشتری در استان کردستان است.

امنیت پایدار در استان کردستان محقق شده است

فرمانده قرارگاه شهید شهرامفر استان کردستان در قسمت دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه امنیت اولویت اول و خط قرمز استان کردستان است ،گفت:به لطف خدا و زیر ساخت های قوی و یمن خون پاک شهیدان و همت نیروهای مسلح ،امنیت قابل قبول و پایدار در استان محقق شده است.

وی تصریح کرد: وحدت رویه و هماهنگی کاملی که بین مسئولان وجود دارد از آثار و برکات  امنیت در استان کردستان است.

رجبی با اشاره به اینکه ظرفیت های در استان وجود دارد که توجه به آن موجب آبادانی،سازندگی توسعه و محرومیت زدایی می شود ،گفت: سازماندهی این ظرفیت ها و حاصل کار آن  آغاز طرح شهید شوشتری است.

فرمانده سپاه بیت المقدس بر استفاده از ظرفیت های موجود شهرستان بیجار در اجرای طرح شهید شوشتری تاکید کردو بیان داشت: فرش ،مناطق گردشگری و توجه به روستاها از ظرفیت های مهم این شهرستان برای توسعه است.

وی خاطر نشان کرد: عمده فعالیت طرح شهید شوشتری در بیجار است و مقداری از کار هم در روستاهای سروآباد انجام می گیرد.

رجبی یادآور شد: توجه به کارهای عمرانی و زیر بنایی ،بالا بردن توان اجتماعی مردم،کارآفرینی ،توجه به چرخه تولید،توزیع و مصرف،تثیت جمعیت با ایجاد زمینه مناسب برای بازگشت روستائیانی که به اطراف شهرهای بزرگ مهاجرت کرده اند از مهم ترین اهداف اجرای طرح شهید شوشنری در روستاهای محروم بیجار است.

لازم به ذکر است در این جلسه ،سید حسین محمودی بعنوان مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی در بیجار منصوب شدند.

منبع: http://bijarbameiran.com/news/1020/%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%B7%D8%B1%D8%AD-%D8%B4%D9%87%DB%8C%D8%AF-%D8%B4%D9%88%D8%B4%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D9%85%D9%88%D8%AC%D8%A8-%D8%B1%D9%81%D8%B9-%D9%85%D8%AD%D8%B1%D9%88%D9%85%DB%8C%D8%AA-%D8%B4%D9%87%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D8%A8%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%B1-%D9%85%DB%8C-%D8%B4%D9%88%D8%AF_%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%B7%D8%B1%D8%AD-%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%B2%D9%85%D9%86%D8%AF-%D9%87%D9%85%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D9%88-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D9%85%D8%B3%D8%A6%D9%88%D9%84%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D8%AA.html

تهیه و تنظیم: حسن صفیاری

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 3 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۳
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

محمد کرمی چهارشنبه , ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۷:۰۷

خدمت سردار رجبی سلام عرض می کنم-روز دوشنبه من و آقای کاوه آمدیم خدمتتان اجازه ندادید خدمتتان برسیم.مقام معظم رهبری فرمانده معظم کل قوا امام خامنه ای می فرمایند.به بازنشستگان احترام بگذارید سخنان آقا را قبول دارید اگر قبول دارید این است احترام به بازنشستگان؛ما می خواستیم ۲ دقیقه مزاحم وقت شریفتان بشویم…….

اباذر سه شنبه , ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۴

سلام امیدوارم در اجرای این طرح از افراد باهوش و سالم استفاده شود اگر به درستی اقدام کنید نتایج ان شگفت اور خواهد شد

حسن صفياري دوشنبه , ۱۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۲

همانطور که سپاه و بسیج همواره در قالب گروه های جهادی منشاء خیر و برکت در منطقه و کشور بوده و هستند و این طرح که به نام مبارک “شهید شوشتری” مزین شده است. به فال نیک می گیریم و از ارواح طیبه شهدا و امام شهدا یاری می طلبیم که ان شاءالله این طرح عظیم هم در سال “اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل”، جامه عمل به خود بپوشد.
همچنین انتخاب برادر بزرگوار جناب سرهنگ محمودی را به عنوان مسئول محترم این قرار گاه تبریک عرض می نمائیم و آرزوی توفیق و سربلندی برای جناب ایشان و کلیه خادمین به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از درگاه خداوند سبحان مسئلت داریم.