کد خبر : 2968
تاریخ انتشار : جمعه 14 تیر 1398 - 5:02

اشتغال زایی ۱۰۰ نفری با آغاز به کار مجدد کارخانه گچ بیجار

اشتغال زایی ۱۰۰ نفری با آغاز به کار مجدد کارخانه گچ بیجار

نماینده مردم شهرستان بیجار در مجلس شورای اسلامی با ذکر اینکه بیش از ۵ میلیارد تومان بدهی کارخانه گچ شهرستان بیجار پرداخت شده است، گفت: فعالیت این کارخانه با میلیارد ها تومان هزینه از سال ۹۱ متوقف شده بود و اکنون بدون هیچ بدهی آماده فعالیت مجدد است که قرار است برای ۱۰۰ نفر به

نماینده مردم شهرستان بیجار در مجلس شورای اسلامی با ذکر اینکه بیش از ۵ میلیارد تومان بدهی کارخانه گچ شهرستان بیجار پرداخت شده است، گفت: فعالیت این کارخانه با میلیارد ها تومان هزینه از سال ۹۱ متوقف شده بود و اکنون بدون هیچ بدهی آماده فعالیت مجدد است که قرار است برای ۱۰۰ نفر به صورت مستقیم اشتغال ایجاد کند. حمدالله کریمی در دومین جلسه شورای اداری شهرستان بیجار که در سالن جلسات شهدای گمنام فرمانداری این شهرستان برگزار شد، با اشاره به اینکه دیده می شود مردم شهرستان از عملکرد دستگاه های اجرایی بی خبر هستند اظهار کرد: وجود یک نشریه هفتگی در شهرستان باعث اطلاع مردم از عملکرد دستگاه های اجرایی و اعتمادسازی بین مردم و مسئولین می شود . وی افزود: در ۳ سال گذشته بیش از ۷۹ روستا گازرسانی شده است که آمار خوبی برای شهرستان است . نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه احداث سیلوی ۵۰ هزار تنی در روستای خورخوره آغاز شده است، خبر داد: این سیلو توسط بخش خصوصی با اعتباری بالغ بر ۲۵ میلیارد تومان بدون هیچ تسهیلات بانکی در حال احداث است و تا کنون ۲ کندو به ظرفیت ۲۰ هزار تن ساخته شده است . وی با اعلام افزایش ۱۰۰ میلیارد تومانی سرمایه شرکت سیمان بیجار، تصریح کرد: این کارخانه تا اردیبهشت ماه زیانده بوده است ولی اکنون با این افزایش سرمایه در وضعیت خوبی به سر می برد. کریمی با ذکر اینکه بیش از ۵ میلیارد تومان بدهی کارخانه گچ شهرستان بیجار پرداخت شده است، ادامه داد: فعالیت این کارخانه با میلیارد ها تومان هزینه از سال ۹۱ متوقف شده بود و اکنون بدون هیچ بدهی آماده فعالیت مجدد است که قرار است برای ۱۰۰ نفر به صورت مستقیم اشتغال ایجاد کند. وی با اعلام احداث هتل ۴ ستاره امیرنظام گروسی در بیجار، خاطرنشان کرد: کلنگ این هتل پس از جانمایی به زمین زده می شود و عملیات احداث آن آغاز می شود. نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی در پایان با اشاره به اینکه شورای شهر بیجار هیچ کارنامه ای ندارد، یادآور شد: کاستی ها را بدون هیچ تعارفی باید گفت، خجالت آور است میادین و خیابان های اصلی شهر بیجار را وانت بارهای میوه فروش تصاحب کرده اند و شهرداری توانایی ساماندهی این اوضاع را ندارد.

اشتغال زایی ۱۰۰ نفری با آغاز به کار مجدد کارخانه گچ بیجار

نماینده مردم شهرستان بیجار در مجلس شورای اسلامی با ذکر اینکه بیش از ۵ میلیارد تومان بدهی کارخانه گچ شهرستان بیجار پرداخت شده است، گفت: فعالیت این کارخانه با میلیارد ها تومان هزینه از سال ۹۱ متوقف شده بود و اکنون بدون هیچ بدهی آماده فعالیت مجدد است که قرار است برای ۱۰۰ نفر به صورت مستقیم اشتغال ایجاد کند.

  حمدالله کریمی در دومین جلسه شورای اداری شهرستان بیجار که در سالن جلسات شهدای گمنام فرمانداری این شهرستان برگزار شد، با اشاره به اینکه  دیده می شود مردم شهرستان از عملکرد دستگاه های اجرایی بی خبر هستند اظهار کرد: وجود یک نشریه هفتگی در شهرستان باعث اطلاع مردم از عملکرد دستگاه های اجرایی و اعتمادسازی بین مردم و مسئولین می شود .

وی افزود: در ۳ سال گذشته بیش از ۷۹ روستا گازرسانی شده است که آمار خوبی برای شهرستان است .

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه احداث سیلوی ۵۰ هزار تنی در روستای خورخوره آغاز شده است، خبر داد: این سیلو توسط بخش خصوصی با اعتباری بالغ بر ۲۵ میلیارد تومان بدون هیچ تسهیلات بانکی در حال احداث است و تا کنون ۲ کندو به ظرفیت ۲۰ هزار تن ساخته شده است .

وی با اعلام افزایش ۱۰۰ میلیارد تومانی سرمایه شرکت سیمان بیجار، تصریح کرد: این کارخانه تا اردیبهشت ماه زیانده بوده است ولی اکنون با این افزایش سرمایه در وضعیت خوبی به سر می برد.

کریمی با ذکر اینکه بیش از ۵ میلیارد تومان بدهی کارخانه گچ شهرستان بیجار پرداخت شده است، ادامه داد: فعالیت این کارخانه با میلیارد ها تومان هزینه از سال ۹۱ متوقف شده بود و اکنون بدون هیچ بدهی آماده فعالیت مجدد است که قرار است برای ۱۰۰ نفر به صورت مستقیم اشتغال ایجاد کند.

وی با اعلام احداث هتل ۴ ستاره امیرنظام گروسی در بیجار، خاطرنشان کرد: کلنگ این هتل پس از جانمایی به زمین زده می شود و عملیات احداث آن آغاز می شود.

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی در پایان با اشاره به اینکه شورای شهر بیجار هیچ کارنامه ای ندارد، یادآور شد: کاستی ها را بدون هیچ تعارفی باید گفت، خجالت آور است میادین و خیابان های اصلی شهر بیجار را وانت بارهای میوه فروش تصاحب کرده اند و شهرداری توانایی ساماندهی این اوضاع را ندارد.

 • ۰
 • ۱
 • ۲
 • ۳
 • ۴
 • ۵
 • ۶
 • ۷
 • ۸
 • ۹
 • ۱۰
 • ۱۱
 • ۱۲

 منبع سایت فرمانداری بیجار:http://www.bijar.gov.ir/FA/%D8%A7%1/

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.