کد خبر : 3697
تاریخ انتشار : دوشنبه 27 اردیبهشت 1400 - 8:33

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در جمع جهادگران بسیجی بیجار: محرومیت زدایی از مهمترین اقدامات سپاه است/ انتخاب فرد اصلح و انقلابی در انتخابات در تغییر وضع موجود نقش مهمی دارد

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در جمع جهادگران بسیجی بیجار:  محرومیت زدایی از مهمترین اقدامات سپاه است/ انتخاب فرد اصلح و انقلابی در انتخابات در تغییر وضع موجود نقش مهمی دارد

سردار سیدصادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در جمع جهادگران بسیجی شهرستان بیجار با اشاره به اهمیت انتخابات ۲۸ خرداد اظهار داشت: انتخاب فرد اصلح و انقلابی در انتخابات در تغییر وضع موجود نقش مهمی دارد. به گزارش خبرنگار بیجار بام ایران، سردار سید صادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در مراسم تجلیل از جهادگران

سردار سیدصادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در جمع جهادگران بسیجی شهرستان بیجار با اشاره به اهمیت انتخابات ۲۸ خرداد اظهار داشت: انتخاب فرد اصلح و انقلابی در انتخابات در تغییر وضع موجود نقش مهمی دارد.

به گزارش خبرنگار بیجار بام ایران، سردار سید صادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در مراسم تجلیل از جهادگران بسیجی شهرستان بیجار که با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در سالن نور سازمان تبلیغات برگزار شد اظهار داشت: یکی از اهداف عالیه انقلاب اسلامی ایران و تدابیر معمار کبیر انقلاب رسیدگی به محرومان و مستضعفان است.

وی افزود: جهاد سازندگی یکی از تشکیلات انقلابی است که از بدو پایه گذاری انقلاب اسلامی ایران برای بازسازی مخروبه ها زمان ستم شاهی و رسیدگی به مناطق کم برخوردار ایجاد شده است.

 

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: سپاه پاسداران مولود انقلاب است که محرومیت زدایی و راه اندازی اشتغال و ایجاد انگیزه جهت کمک به دیگران در اهم اقدامات آن قرار دارد.

 

سردار حسینی با اشاره به فعالیت بی منت جهادگران بسیجی در اقدامات خداپسندانه، بیان داشت: حضور شور آفرین جهادگران برای خدمت بی منت به مردم محروم قابل تقدیر است.

 

وی ادامه داد:امروز به برکت وجود گروه های جهادی شاهد اقدامات امید آفرین در راستای رفع محرومیت در استان کردستان هستیم.

 

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان عنوان کرد: گروه های جهادی بدون هیچ منتی محرومیت را از جامعه می گیرند و بدون هیچ مزدی منشا خیر و برکت در جامعه می شوند.

 

سردار حسینی گفت: در سال ۹۹ سپاه بیت المقدس کردستان بعنوان خادم مردم موفق به احداث ۵۰۰ واحد مسکن محرومین، اجرای ۸۰۰ واحد طرح های عمرانی و محرومیت زدایی، مرمت و بازسازی ۱۰۰ واحد مسکن محرومین، آزاد سازی ۱۳۷ نفر زندانیان جرائم غیر عمد، تهیه و توزیع ۹۵۲ سری کامل جهیزیه، توزیع ۱۹۲ هزار ۶۰۰ بسته معیشتی، ۸هزار و ۵۰۰ مورد ویزیت رایگان، تهیه و توزیع ۴هزار و ۵۰۰ مورد عینک رایگان، ۶۳ مورد عمل جراحی سنگین شده است.

 

وی تصریح کرد:  طرح توسعه ۲۱۰۰ هکتار از باغات پایانه سد آزاد از اقدامات برجسته سپاه بیت المقدس به کمک دولت است که نقش مهمی در تغییر چهره استان کردستان دارد.

 

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با تاکید اینکه فرهنگ جهاد یادگار اسلام، امام و از برکات انقلاب اسلامی است، افزود: ایستادگی، پافشاری بر ارزش های انقلاب اسلامی همیشه نتیجه بخش بوده و مصداق بارز آن تشکیل انقلاب و پیروزی در جنگ تحمیلی است.

 

سردار حسینی با اشاره به اینکه محور مقاومت نتیجه پافشاری مردم مظلوم کشورهای اسلامی است، گفت: در جنگ نابرابر بین فلسطینی ها مظلوم و آواره از خانه و کاشانه خود با اسرائیل جعلی، رانده شده از کشورهای اروپایی جمع شده در سرزمین مقدس ما مسلمان ها، امروز شاهد مقاومت هستیم.

 

وی گفت: امروز به مدد پایداری مردم مظلوم فلسطین شاهد ، فرود آمدن آتش این ملت مظلوم بر سر اسرائیل و گنبد آهنین هستیم که نتیجه پافشاری و پایداری این قوم ستمدیده است.

 

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در قسمت دیگری از سخنان خود با اشاره به مهمترین رویداد سیاسی کشور در تاریخ ۲۸ خرداد بیان داشت: اتتخابات از اهمیت خاصی در کشور ما برخوردار است زیرا مردم در سرنوشت کشور خودشان دخیل هستند.

 

سردار حسینی اضافه کرد: حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای جهت انتخاب فرد اصلح از اهمیت خاصی برخوردار است.

 

وی با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی بر مبنای حضور مردمی است، بیان داشت: اهمیت انتخابات، سلامت انتخابات، رقابت بین افراد، گروه ها و جناح هایی مختلفی که احساس می کنند می توانند سکان دار این موضوع باشند از اهمیت خاصی برخوردار است.

 

فرمانده قرارگاه شهید شهرامفر کردستان گفت: با توجه به تغییرات جهانی و منطقه ای و پایان این دولت که ضعیف عمل کرده است انتخابات از حساسیت فوق العاده ای برخوردار است.

 

سردار حسینی عنوان کرد: در دولت انقلابی رییس جمهور باید فرد انقلابی، شجاع، مدیر، آگاه به ظرفیت های داخلی و خارجی و بر محور مقاومت پافشاری داشته باشد و مردم باید بدانند رییس جمهور نفر دوم مملکت است که بودجه در اختیار دارد و با داشتن زیر مجموعه گسترده از بالا به پایین نقش مهمی در پیشرفت کشور و بهبود وضعیت اقتصادی و رفع مشکلات مردم دارد.

منبع:

http://bijarbameiran.com/news/4277/%D9%85%D8%AD%D8%B1%D9%88%D9%85%DB%8C%D8%AA-%D8%B2%D8%AF%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D9%87%D9%85%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D9%82%D8%AF%D8%A7%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D8%B3%D9%BE%D8%A7%D9%87-%D8%A7%D8%B3%D8%AA_-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8-%D9%81%D8%B1%D8%AF-%D8%A7%D8%B5%D9%84%D8%AD-%D9%88-%D8%A7%D9%86%D9%82%D9%84%D8%A7%D8%A8%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8%D8%A7%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1-%D9%88%D8%B6%D8%B9-%D9%85%D9%88%D8%AC%D9%88%D8%AF-%D9%86%D9%82%D8%B4-%D9%85%D9%87%D9%85%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%AF.html

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.