فعالیت بزرگترین گروه جهادی دانشجویان استان البرز در استان کردستان

به گزارش ایرنا، محمدعلی ورمزیاری روز یکشنبه به خبرنگاران گفت:۲۰۰ نفر از دانشجویان بسیجی این استان در قالب بزرگترین گروه جهادی فردا عازم روستاهای کمتر توسعه یافته شهرستان بیجار می شوند.

وی اظهار داشت: این گروه با عنوان قرارگاه جهادی شهید دانشجو علیرضا شجاعی متشکل از گروه های جهادی دانشگاه های آزاد نظرآباد، پیام نور هشتگرد، علوم پزشکی، پیام نور اشتهارد و کشاورزی امام خمینی(ره) هستند.

وی با اشاره به اینکه این دانشجویان فردا از درب منزل شهید شجاعی با بدرقه خانواده شهید اعزام می شوند، گفت: این جهادگران دو غسال خانه در روستای های سید حسین و چغور قشلاق با حمایت مالی ارگان های شهرستان و فعالیت جهادگران استان البرز می سازند.

ورمزیاری همچنین به ساخت سرویس بهداشتی در مسجد روستای آقبلاق حسین خان و بازسازی و مرمت مدرسه در روستای چغور قشلاق اشاره کرد و افزود: فعالیت عمرانی بخشی از فعالیت های این گروه است و فعالیت در عرصه های فرهنگی ، اقتصاد مقاومتی ، کشاورزی ، بهداشتی ، پزشکی و ویزیت رایگان بیماران را از دیگر فعالیت های قرارگاه جهادی شهید شجاعی است.

معاون سازندگی بسیج دانشجویی استان البرز اضافه کرد: طبق تصمیمات اتخاذ شده و برنامه ریزی های انجام شده در سال ۱۳۹۴ بسیج دانشجویی استان البرز یکهزار و ۸۰۰ نفر از دانشجویان استان البرز را در دو بازه زمانی تابستان ، اسفند و تعطیلات نوروز به اردوهای جهادی اعزام خواهد کرد.

وی گفت : این اردوها علاوه بر خدمت رسانی به روستاییان باعث تقویت روحیه جهادی و ایثارگری در دانشجویان که آینده مملکت در دستان آنان است ، خواهد شد.

تعدادی از دانشجویان بسیجی این استان به منظور خدمات رسانی و بازسازی منازل مسکونی و منطقه سیل زده روستای سیجان هفته گذشته عازم این روستا شدند.

ارسال دیدگاه