114563_3720786034_960_447

بیانیه تشکل‌های شاهد و ایثارگر به مناسبت روز بزرگداشت شهدا
جمعی از تشکل­های شاهد و ایثارگر کشور با صدور بیانیه ­ای ضمن تبریک سالروز تأسیس بنیاد شهید به فرمان حضرت امام خمینی(ره) تصریح کردند: اجر خدمت صادقانه در بنیاد شهید و امور ایثارگران شفاعت شهیدان و سالار و سرور شهیدان امام حسین(ع) است.
به گزارش «ایثار»، جمعی از دبیران کل تشکل‌های شاهد و ایثارگر کشور با صدور بیانیه‌ای ضمن تبریک سالروز تأسیس بنیاد شهید به فرمان معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) که در تدبیری داهیانه و دوراندیشانه این حسنه جاریه را تأسیس نمودند و نیز خلف صالح ایشان مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) که با تعیین نماینده ولی فقیه در بنیاد، خدمت‌رسانی به ایثارگران را جزء اولویت‌های نظام برشمردند و بر استمرار آن تأکید کردند؛ تصریح کردند: اجر خدمت صادقانه در بنیاد شهید و امور ایثارگران شفاعت شهیدان و سالار و سرور شهیدان امام حسین (ع) است.
در این بیانیه تأکید شده است: قدرت بازدارندگی واقعی نظام جمهوری اسلامی ایران روحیه ایثار و شهادت و حماسه جانفشانی و ایثارگری شهیدان، جانبازان و آزادگان است که در همه صحنه‌های حساس انقلاب اسلامی موجب دفع دسیسه‌ها و شیطنت‌های دشمنان داخلی و خارجی شده است.
دبیران کل تشکل‌های شاهد و ایثارگر با تأکید بر سهولت بخشی و تسریع در خدمت رسانی به ایثارگران تأکید کردند: سیاست ریاست بنیاد در زمینه استقرار سازمان الکترونیک در بنیاد بسیار راهگشا است و تشکل‌ها آمادگی فعالیت مشترک درجهت موفقیت اثربخش در این زمینه را دارند.
در این بیانیه تأکید شده است: تشکل‌های شاهد و ایثارگر ضمن تبریک این ایام فرخنده به محضر نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران و کارکنان خدوم نهاد مقدس بنیاد آمادگی این قشر مؤثر کشور را برای همکاری مشترک در توسعه فرهنگ ایثار و شهادت در سال آینده اعلام کردند.
در پایان خاطرنشان شده است: در ایام چهل سالگی نظام شکوهمند جمهوری اسلامی و عید نوروز سال ۹۷ یاد شهیدان به‌ویژه شهدای مدافع حرم را در کنار مراسم جشن مردم شهیدپرور ایران اسلامی گرامی می‌داریم و بر حماسه آفرینی‌های این عزیزان سر تواضع و خشوع فرود می‌آوریم.
یادشان گرامی و راهشان پررهرو.
منبع: http://www.isaar.ir/doc/news/fa/239833/
تهیه و تنظیم: حسن صفیاری

ارسال دیدگاه