10101

ستاد نماز جمعه شهر حسن آباد یاسوکند در آبان ماه سال ۱۳۸۲ تشکیل گردید و اولین نماز جمعه در این شهر اقامه شد.
 درود و سلام می فرستیم به روح پاک معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و شهدای عزیز، خدا را شاکر و سپاسگزاریم به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به رهبری حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) و حمایت‌های ارزشمند حضرت آیت الله حسینی شاهرودی نماینده محترم و معزز ولی فقیه در استان کردستان در پی درخواست‌های مکرر اهالی متدین و ولایتمدار شهر حسن آباد یاسوکند و اهالی منطقه، شهر حسن آباد صاحب نماز جمعه شد.
اولین نماز جمعه را حضرت حجه الاسلام والمسلمین جناب آقای محمد باقر مقدمی اقامه نمود. که این برکت بزرگ معنوی موجب تقویت روحیه‌ی ولایتمداری اهالی فرهیخته و اندیشمند شهر حسن آباد یاسوکند و روستاهای تابعه گردیده است.
سپس حضرت حجه الاسلام والمسلمین خلیلی به عنوان دومین امام جمعه عهده‌دار سنگر نماز جمعه گردید. که مردم منطقه از وجود پر خیر و برکت ایشان بهره مند شدند.
از تاریخ ۲۲ اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ محمد باقر احدی به عنوان سومین امام جمعه شهر حسن آباد یاسوکند معرفی شدند. از آن تاریخ جلسات ستاد نماز جمعه شهر یاسوکند با حضور حضرت ایشان برکزار می گردد. این ستاد دارای مسئول و اعضایی میباشد که در عرصه های مختلف فعالیت دارند.
از آنجا که امام جمعه محترم خود بومی منطقه می‌باشند و از نزدیک با مشکلات و مسائل شهر و حومه آشنا هستند و در این مدت هم تلاش نمودند از نزدیک موارد را رصد نمایند کارهای ارزشمند و ماندگاری صورت گرفته است که بخشی از آنها در کانال تلگرامی منعکس گردیده است.
متن فوق برگرفته از قلم ارزشمند جناب آقای حاج ایوب حسینعلی مسئول محترم ستاد نماز جمعه شهر حسن آباد یاسوکند می‌باشد.
نشانی سایت نماز جمعه شهر حسن آباد یاسوکند:
http://setadjomeh.com/HassanAbadYasvgnd
تهیه و تنظیم: حسن صفیاری

ارسال دیدگاه